• 2015/2016 Sport

• Mini piłka koszykowa chłopców - półfinał wojewódzki

Ostatecznie zajęliśmy V miejsce. Najwięcej punktów dla zespołu zdobył W. Zieliński.

Mini piłka koszykowa chłopców - ćwierćfinał wojewódzki

Uczniowie nasi zajęli I miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem został W. Zieliński.

Mini piłka koszykowa chłopców - zawody powiatowe

Uczniowie nasi zajęli I miejsce. Najlepszym zawodnikiem został wybrany W. Zieliński, zdobywca 27 pkt.

Mini piłka koszykowa dziewcząt i chłopców - zawody gminne

Dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy zajęli I miejsce.

Najwięcej punktów wśród dziewcząt zdobyła J. Belter - 14, wśród chłopców A. Stankiewicz, W. Zieliński, S. Karczewski, S. Morawiak - 6

Mini piłka ręczna chłopców - etap wojewódzki

Ostatecznie nasi uczniowie zajęli VI m - ce w województwie. Najlepszym strzelcem naszego zespołu został W. Zieliński.

Mini piłka ręczna chłopców - etap gminny

SP w Maksymilianowie zajęło I miejsce. Strzelcy bramek: W. Zieliński - 8, S. Karczewski - 6, M. Kobierowski - 2, R. Pilarski - 1.

Mini piłka ręczna chłopców - etap powiatowy

Nasi uczniowie zajęli I miejsce. Strzelcy bramek: S. Karczewski - 9, W. Zieliński - 8, M. Kobierowski - 3, R. Pilarski - 2, S. Malinowski - 1, R. Morawiak - 1.

Indywidualne biegi przełajowe w kategorii
          dziewcząt i chłopców - etap gminny

22.09.2015 w Żołędowie odbyły się zawody na szczeblu gminnym.  W kategorii chłopców I m-ce R.Pilarski, II m-ce S.Karczewski, III m-ce M.Kobierowski, natomiast w kategorii dziewcząt W.Deżakowska zajęła III m-ce, D.Chmara IV m-c

Indywidualne biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców - etap powiatowy

30.09.2015r. w Białych Błotach nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Kategoria chłopców R.Pilarski II m-ce, S.Karczewski V m-ce, W.Zieliński XVII m-ce, M.Kobierowski XXXIV m-ce, natomiast dziewczęta W.Deżakowska XIII m-ce, J.Cygan XXXII m-ce.

Indywidualne biegi przełajowe - etap wojewódzki

R.Pilarski zajął XXXII m-ce, natomiast S.Karczewski XXXVII m-ce.

Mini piłka nożna w kategorii dziewcząt i chłopców - etap  gminny

W kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły II m-ce, natomiast chłopcy III m-ce.

Sztafetowe biegi przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców-etap powiatowy

W kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły IV m-ce, natomiast chłopcy zajęli II m-ce.