- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021 Konkursy
- 2019/2020 Konkursy
- 2019/2020 Sport
- 2018/2019 Konkursy
- 2018/2019 Sport
- 2017/2018 Konkursy
- 2017/2018 Sport
- 2016/2017 Konkursy
- 2016/2017 Sport
- 2015/2016 Konkursy
- 2015/2016 Sport
- 2014/2015 Konkursy
- 2014/2015 Sport
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
2018/2019 Sport
Indywidualne biegi przełajowe- zawody gminne
Dziewczęta 800 m
- I m-ce- J.Zittlau
- II m-ce- Z.Klett
- IV m-ce- A.Lewandowska, M.Lutomska
Chłopcy 1000m
- I m-ce- F.Deżakowski
- II m-ce- A.Chmielewski, W.Węglarz
Indywidualne zawody w biegach przełajowych-zawody powiatowe
Dziewczęta 800 m
- II m-ce- J.Zittlau
- III m-ce- Z.Klett
- VI m-ce- , M.Lutomska
- VIII- A.Lewandowska
Chłopcy 1000m
- I m-ce- F.Deżakowski
Sztafetowe biegi przełajowe
Uczniowe SP w Maksymilianowie zajmują III m-ce.
Piłka ręczna dziewcząt starszych
Uczennice zajmują II m-ce.
Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców r.2003/2005 -zawody gminne
Dziewczęta- III m-ce
Chłopcy-III m-ce
Mini piłka koszykowa dziewcząt i chłopców r.2006 i młodsi-zawody gminne
Dziewczęta -I m-ce
Chłopcy-I m-ce
Mini piłka koszykowa chłopców-zawody powiatowe
Chłopcy II m-ce
Mini piłka koszykowa dziewcząt- zawody powiatowe
Dziewczęta-II m-ce
Szkolne rozgrywki siatkarskie chłopców
I m-ce- klasa VIII b
II m-ce-klasa VIa
III m-0ce-kl. VIIa
Szkolne rozgrywki koszykarskie chłopców
I m-ce- kl.VIII b
II m-ce-kl.VIIIa
III m-ce-kl.VIIa
Szkolne rozgrywki siatkarskie dziewcząt
I m-ce-kl.VII b
II m-ce-kl.VIIIb
III m-ce- kl.VIIIa
Szkolne rozgrywki piłkarskie chłopców
I m-ce- kl.VII b
II m-ce- kl.VIIa
III m-ce- kl.VIIIa
Piłka nożna dziewcząt rocznik 2005 i starsi-półfinał wojewódzki
Uczniowie zajmują III m-ce
Piłka nożna dziewcząt rocznik 2005 i starsi-zawody powiatowe
Uczennice zajmują I m-ce
Piłka nożna dziewcząt rocznik 2005 i młodsi-zawody gminne
Uczennice zajmują I m-ce
Piłka nożna dziewcząt rocznik 2006 i młodsi-zawody gminne
Uczennice zajmują I m-ce
Piłka nożna dziewcząt rocznik 2006 i młodsi-zawody powiatowe
Uczennice zajmują II m-ce
Indywidualne zawody lekkoatletyczne-rocznik 2005 i starsi
Skok w dal- D.Chmara- I m-ce
P.Szukała I m-ce- 100m
Sztafeta 4*100 dziewcząt- II m-ce
Sztafeta szwedzka dziewcząt- II m-ce
W.Wawrzyniak -III m-ce 100m
Sztafeta chłopców 4*100 m-III m-ce
Czwórbój LA dziewcząt i chłopców-zawody gminne
Dziewczeta zajęły I m-ce
Chłopcy-II m-ce